Szuflada GTV Modern Box kwadrat średnia biała 450 mm - PB-KW-KPL450B1
Formy płatności
- BLIK, e-przelewy, karty płatnicze za pośrednictwem bramki Tpay
- Pobranie (zapłata przy odbiorze przesyłki)
- Przedpłata na konto
Formy dostawy
Przewidywany termin realizacji zamówienia: 24 godziny.
Istnieje możliwość zgłoszenia zwrotu bezpośrednio na stronie: regulamin sklepu
Opis produktu
MODERN BOX SQUARE to system szuflad występujący w kolorze białym lub szarym. Szuflada jest solidnie wykonana i gwarantuje codzienny komfort użytkowania. Funkcjonalność i nowoczesny design, sprawiają że MODERN BOX to idealne rozwiązanie dla każdej typu pomieszczeń, min. kuchni, łazienki, garderoby. Seria prowadnic występuje w 3 wariantach wysokości 84mm,135mm,199mm. Dostępne w zakresie długości od 250-600 mm pozwalając na całkowite wysunięcie szuflady. Jest to niezwykle przydatne w przypadku płytkich szuflad, gdzie dostęp do tylnej części jest utrudniony. Obciążenie szuflady Modern BOX pozwala na zagospodarowanie w niej aż do 40 kg różnych produktów. Cechuje się system cichego domykania. Montaż szuflady jest łatwy, ponieważ producent zastosował komfortową regulację w 3 płaszczyznach poziomej, pionowej (z tolerancją +/- 2 mm) i regulację nachylenia frontu.
Kupując szufladę Modern Box Square otrzymujesz:
- komplet prowadnic
- komplet boków szuflady
- mocowanie frontu szuflady
- mocowanie tylnej ścianki szuflady
- reling wzdłużny kwadratowy
- zaślepki do otworów regulacyjnych
- komplet wkrętów montażowych
Dlaczego warto wybrać Szufladę Modern Box :
- posiada system cichego domyku
- posiada certyfikowaną trwałość do 60 000 cykli
- posiada obciążenie do 40 kg
- zapewnia pełne wysunięcie szuflady
- posiada 3 poziomy regulacji
- wysokość boku 83 mm
Zalecana grubość dna z płyty 16 mm. Poniżej film z instrukcją montażu szuflady.
Dane techniczne
- Wysokość boku: 83 mm
- Długość prowadnicy: 450 mm