Instrukcja montażu i regulacji szuflad GTV AXIS PRO

Łazienka, kuchnia, salon, garderoba… wszystkie te pomieszczenia znajdą swoje idealne rozwiązania w systemach szufladowych marki GTV Axis Pro! Producent zapewnia nasz o szerokim wachlarzu możliwości zaprojektowania idealnego wnętrza wykorzystując cztery wysokości systemów szufladowych zarówno tych standardowych jak i wewnętrznych. Systemy szuflad GTV Axis Pro cechują się cienkim płaszczem bocznym o szerokości 14 mm, dzięki czemu uzyskujemy atrakcyjny, prosty i nowoczesny design. Wykończenie systemu szuflad w bieli lub antracycie uświetni wiele codziennych aranżacji. Duży udźwig systemów szufladowych marki GTV, umożliwiają zastosowanie go w szerokich szufladach. Gtv Axis Pro idealnie sprawi się także w zabudowach typu CARGO, służących do przechowywania żywności. Najnowsze mechanizmy zwiększają kulturę pracy systemów szufladowych

GTV AXIS PRO montaż

Systemy montażowe AXIS PRO w porównaniu do poprzednich systemów tej marki, cechują się innym systemem wypinania prowadnic. Równa powierzchnia bez zaślepki sprawia, że design szuflady jest klarowny i elegancki. Firma pozostawiła wymiary, które były przy poprzednich modelach AXIS – formatki zostają rozpisane tak samo jak poprzednio. System szufladowy AXIS PRO łatwiej zamontować zaczynając od największej szuflady. Instrukcja montażu GTV AXIS PRO załączona przez producenta daje możliwości samodzielnego założenia odpowiednich komponentów. Należy uważnie wykorzystać dno szuflady, ściankę tylną oraz odpowiednio założyć je na system prowadnic. W porównaniu do systemu szuflad GTV MODERN BOX, w którym to systemy mocowania były wpinane na, tzw. klik w systemie AXIS musimy je wsunąć. Otwierając opakowanie producenta GTV, otrzymujemy dwa boki wysokie, dwa boki niskie, woreczek z wkrętami oraz zaślepki a także prowadnice znane użytkownikom poprzednich modeli. GTV AXIS PRO i instrukcja zachęca do przygotowania wszystkich komponentów i doboru ich do systemu szuflad. Po zmontowaniu dna nie możemy wysunąć tyłu, tak samo nie moglibyśmy go wsunąć, dlatego tak ważne jest aby przed montażem dna – zamontować tył szuflady. Systemy szuflad GTV AXIS PRO nie zmniejsza nam powierzchni użytkowej szuflady, a jest to niezwykle ważne w przypadku niewielkich szuflad.

Podsumowując: systemy szufladowe GTV AXIS PRO to dobre rozwiązanie dla majsterkowiczów, lubiących komfort użytkowania oraz łatwość montażu i zmiany designu mebli. Kolorystyka stanowi elegancką odsłonę nowego GTV AXIS PRO!

ładuję....