Jak założyć spowalniacz na zawias BLUM i jak go regulować?

Systemy szufladowe marki BLUM to odpowiedź na najwyżej wymagania klientów w zakresie designu i indywiduum. Systemy te posiadają eleganckie wąskie boki, dzięki którym możemy stworzyć własne projekty szuflad, zaaplikować logo dzięki czemu, np. w propozycji LEGARBOX nasze systemy szuflad staną się wyjątkowe. Wieloraka kolorystyka oraz warianty pozwolą postawić na nietuzinkowy wygląd produktów. Szeroka oferta austriackiego przedsiębiorstwa BLUM to gwarancja jakości i innowacyjności systemów otwierania szafek kuchennych i szuflad. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju systemy szuflad oraz produkty tej firmy. Jedną z nich jest system szuflad METABOX BLUM , który wyróżnia się nowoczesnym, estetycznym designem, a także pełną użytecznością szuflady, co stanowi ciekawe zaaranżowanie i wykorzystanie systemów kuchennych BLUM. Cienkie boki znajdujące się wewnątrz szuflady zapewnią idealny komfort użytkowania tych systemów. System BLUM TANDEMBOX ANTARO to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością wśród naszych klientów. Charakteryzuje się ona prostokątną , prostą formą posiadającą płynność ruchów szuflady. Prowadnice marki BLUM dzięki systemom szufladowym BLUM TIP-ON BLUMOTION posiadają ten zintegrowany system. Płynność ruchu prowadnic zapewnia komfort przez cały okres użytkowania mebli. System ten wspaniale współgra z zastosowaniem mechanicznego wspomagania TIP-ON, a co najważniejsze jego regulacja nie wymaga użycia narzędzi.

Jak założyć spowalniacz na zawias BLUM?

System szufladowy marki BLUM oferuje wiele wspaniałych rozwiązań, jednym z nich niewątpliwie jest hamulec BLUMOTION. Zapewni on delikatne, ciche zamknięcie drzwi meblowych niezależnie od tego z jaką prędkością chcemy je zamknąć. Co ważne w systemie tym również nie ma znaczenia waga drzwi oraz szuflady. Hamulec lub spowalniacz, bo tak nazywamy system BLUM to idealny produkt, Montaż spowalniacza BLUM jest bardzo prosty, intuicyjny, a co ważne – nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Wystarczy jedynie wcisnąć go w górną część zawiasu.

Jak regulować spowalniacz na zawias BLUM?

Zapewnienie cichego domyku i delikatności funkcjonowania frontów zapewniają nam zawiasy, które posiadają nałożony przez nas system spowalniający z możliwością regulacji. Jak zostało napisane wyżej, system ten jest bardzo łatwy i intuicyjny w montażu. Jego regulacja odbywa się za pomocą wewnętrznie wbudowanego przycisku „klik”, który usprawnia pracę mechanizmu.