Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Interesujesz się kupnem zawiasów? Zawiasy meblowe GTV są sprawdzonymi elementami łączeniowymi. Niezwykle szeroka oferta pozwala wybrać dopasowane GTV zawiasy do różnych rodzajów mebli. Niezależnie od tworzywa, jakie posiada mebel, GTV zawias sprawdzi się w każdym przypadku. Ponadto, rozmaite kształty oraz rodzaje pomogą dopasować łączeniową część do wszystkich tworzyw oraz kształtów mebli.

Zawiasy meblowe GTV są najczęściej wybieranymi akcesoriami meblowymi, ze względu na ich szerokie zastosowanie. Można wyróżnić zawiasy GTV do mebli drewnianych, szklanych czy z płyty wiórowej. 

Element łączeniowy – GTV zawias

GTV zawias jest nowoczesnym rozwiązaniem, które w prosty sposób pozwala zmontować mebel oraz zapewnia wygodne korzystanie z wyposażenia. Zawiasy GTV nie tylko gwarantują stabilność i funkcjonalność, ale i niezwykły komfort użytkowania i estetyczny wygląd mebla. Za pomocą najwyższej jakości, oraz solidności stalowego tworzywa, GTV zawiasy pełnią funkcję cichego domykania oraz wytrzymałości na lata.

Jak wybrać zawiasy GTV?

Pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, wybierając zawiasy meblowe GTV, jest wielkość oraz kształt szafek. Jeśli meble są lekkie lub mniejsze, nie należy wybierać masywnych zawiasów. Działa to także w drugą stronę, gdy szafki są dość ciężkie, mniejsze zawiasy nie utrzymają ciężaru.

Ponadto, ważnym elementem jest kąt otwierania zawiasów, aby z łatwością móc otworzyć drzwiczki mebla na całą jego szerokość.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać
informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl