Wykonujesz prace budowlane, remontowe lub inne projekty, do których niezbędne są solidne i wysokojakościowe piły budowlane? Nasza oferta proponuje Ci szeroki asortyment różnego rodzaju pił uniwersalnych niezbędnych do działania wielu elektronarzędzi. W zależności od wyboru rodzaju piły, narzędzie wyróżniać się będzie materiałem, zastosowaniem, grubością zęba, średnicą i innymi cechami, których dobór jest niezwykle ważny przy pracach remontowych, budowlanych, stolarskich i wielu innych.

Piły budowlane – charakterystyka

Oferta posiada szeroki asortyment pił budowlanych, które są niezbędnym sprzętem przy wykonywaniu różnych prac. Produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem przy pomocy trwałych i wytrzymałych tworzyw. Ze względu na różne wielkości pił do cięcia, które występują w naszej ofercie oraz wiele innych aspektów, narzędzia różnią się do siebie zastosowaniem. Charakterystyka pozwoli pomóc w wyborze dopasowanego narzędzia do naszych prac.

Piły budowlane do cięcia wzdłużnego

Piły do cięcia wzdłużnego przeznaczone są najczęściej do cięcia miękkiego oraz twardego drewna. Stosowane do maszyn pił ukosowych i elektronarzędzi, wyróżniają się wysoką mocą oraz ostrym wykończeniem, które gwarantuje komfort użytkowania i łatwość w cięciu zarówno miękkiego, jak i twardego tworzywa. Piły różnią się od siebie przede wszystkim średnicą, której wielkość należy dobierać, zwracając uwagę na grubość drewnianej płyty lub innego tworzywa.

Piły budowlane do cięcia poprzecznego 

Piły do cięcia poprzecznego również różnią się od siebie wielkością średnicy, jednak ich zastosowanie jest nieco szersze. Piły do cięcia poprzecznego można stosować do cięcia miękkiego, twardego, a także egzotycznego drewna. Ostrość oraz większa ilość zębów w narzędziu pozwala przebić się w znacznie twardsze materiały, w tym drewnopochodne panele. To świetne rozwiązanie przy wykonywaniu cięższych prac budowlanych oraz remontowych.

Piły budowlane uniwersalne

Uniwersalne piły stworzone są zarówno cięcia wzdłuż, jak i w poprzek. Ilość zębów wynosi zazwyczaj 36. Stosowana do cięcia twardego, miękkiego drewna oraz sklejki za pomocą pił stołowych, ukośnic, a także elektronarzędzi.

Piły budowlane – podsumowanie

Przy wyborze narzędzi oraz elementów do elektronarzędzi, warto zdecydować się na najwyższej jakości sprzęt, aby wykonywane prace były łatwiejsze a wykonywanie ich, komfortowe.

 

ekorex.pl Reviews with ekomi-pl.com

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać
informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl