Regulamin

Regulamin sklepu internetowego obowiązujący od dnia 18-05-2020

 

1. Właścicielem Sklepu Internetowego ekorex.pl jest firma F.U.H.”Korex-plus” Tomasz Szablowski, z siedzibą w Tuchowie 33-170 przy ulicy Ryglickiej 39, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Tuchowa pod nr 1814/2002, NIP: 9930292119

2. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony WWW, znajdującej się pod adresem www.ekorex.pl

3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13, w soboty, niedziele i święta, rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego ekorex.pl

5. Każde przyjęte do realizacji zamówienie, potwierdzone zostanie mailowo lub telefonicznie.

6. Zamówienia, do których istnieją jakiekolwiek wątpliwość będą weryfikowane przez obsługę Sklepu. Zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

7. Przesyłki realizowane będą za pośrednictwem firm spedycyjnych. Za opóźnienia wynikające z działania przewoźników nie odpowiadamy.

8. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu.

9. Ceny w Sklepie Internetowym ekorex.pl, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT, są to ceny BRUTTO. W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę Sklepu lub błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.

10. W przypadku braku towaru w magazynie kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji może całkowicie zrezygnować z zamówienia.

11. Klient otrzyma dowód zakupu, paragon fiskalny lub fakturę VAT w formie elektronicznej bądź papierowej dołączonej do zamówienia.

12. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.

13. W przypadku wyboru formy płatności „przelew”, towar jest wysyłany niezwłocznie po otrzymaniu środków pieniężnych na konto bankowe Sklepu Internetowego w pełnej wartości zamówienia wraz z kosztami transportu, którego cennik jest wyświetlany podczas składania każdego zamówienia.

14. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Korex-plus nie są przyjmowane.

15. Zwroty należy wysyłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma Korex-plus nie odbierze przesyłki. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru.

16. Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu.

17. Wzory oświadczeń można pobrać ze strony naszego Sklepu, wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu. Zwracany produkt, nie może nosić śladów używania, być uszkodzony.

18. Pieniądze za zwrócony towar, Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego towaru.

19. Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym ekorex.pl, jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

20. Zwroty i wymiany proszę przesyłać na adres: F.U.H. "KOREX-PLUS" RYGLICKA 39, 33-170 TUCHÓW.

21. Sklep ekorex.pl, zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym Klient zostanie poinformowany.

22. Użytkownik rejestrując się w Sklepie Internetowym ekorex.pl, wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Korex-plus.

23. Regulamin ma zastosowanie jedynie do świadczenia usług dragą elektroniczną w odniesieniu do Usługobiorców korzystających z domeny internetowej o nazwie www.ekorex.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl